ПРИВІТАЛИ ЛІКВІДАТОРА

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.
У багатьох можуть виникнути сумніви, навіщо потрібна ця дата в календарі, якщо є 26 квітня - Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, і чому саме 14 грудня вибрано для вшановування учасників ліквідації.
Справа в тому, що 30 листопада 1986 р. було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.
Сьогодні керівники району Ольга Дмитрів та Юрій Науменко , голова районної спілки ліквідаторів Володимир Сличук привітали Бабака Петра Степановича, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС першої категорії, за активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії, мешканця с. Струтинка, водія, із річницею та вручили Почесну грамоту Вінницької обласної ради та облдержадміністрації й грошову винагороду.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.