Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ПРИВІТАЛИ ОДИНОКИХ ІЗ ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, спальня и в помещении

Завершується 2018 рік, на порозі вже 2019 і всі ми поспішаємо придбати подарунки, привітати рідних, колег та друзів. На превелий жаль, є у нашому суспільстві категорія одиноких людей, які не можуть себе обійти, потребують сторонньої допомоги і простого людського ставлення до себе.

Щороку керівники району напередодні новорічних та Різдвяних свят обов"язково відвідують мешканців Росошанського відділення проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку. З початку року тут проживали 17 одиноких людей, сьогодні - 13 .

Голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів вважаються частими гостями цього закладу. Ось і цього разу вони привітали одиноких людей з прийдешніми святами, і щоб вони відчули тепло та увагу до себе, вручили їм новорічні подарунки. Мешканці цього закладу проживають в гарних умовах,для них організоване чотириразове харчування, всі забезпечені одягом, взуттям та всім необхідним . Проживають в облаштованих кімнатах.

Нещодавно тут проведено капітальний ремонт приміщення, вартість якого становить 198400 грн..Будівлю харчоблоку, котельні та спального відділення обладнано пристроями захисту від прямих попадань блискавки та вторинних її проявів. Відповідно до проекту знято в коридорі вагонку, що перечить протипожежним нормам, проведено штукатурні, малярні роботи, облицьовано частину стін плиткою, облаштовані на сучасний лад ванне відділення та вбиральні. Будівлю спального відділення обладнано системою протипожежної сигналізації,вартість робіт склала 29700 грн.. Засобами вогнезахисту оброблено дерев’яні елементи горищного покриття спального відділення (41000 грн).

Опалювання приміщення здійснюється на твердому паливі, на опалювальний період заготовлено  70м.куб дров на суму 50000 грн, це дає можливість зекономити понад 100000 грн. (при умові опалювання газом). Силами працівників благодійно заготовлено 3 тонни овочів (картоплі, моркви, буряка) на загальну суму 8400 грн.

Керівники оглянули приміщення, поцікавились результатом ремонтних робіт, поспілкувались із мешканцями комунального закладу на предмет харчування та умов перебування в ньому. Із розмов з ними стало відомо, що харчуванням вони задоволені в приміщенні тепло, затишно. Працівники закладу докладають максимум зусиль до того , аби ці люди почували себе на схилі літ комфортно, були огорнуті увагою та теплом.

Теплою була зустріч з керівниками і на прощання мешканці закладу вже бажали керівникам району Божого благословіння на успіхи в роботі.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят, дерево и на улицеНа данном изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоятНа данном изображении может находиться: 1 человек, улыбаетсяНа данном изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, в помещенииНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, спальня и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, спальня и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, спальня и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении

Повернутись