Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Привітали опікунів та батьків прийомних сімей з Великоднем

      У засіданні районної комісії з питань захисту прав дітей , що проходила напередодні Великодніх свят, взяли участь голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. Керівники привітали опікунів та батьків із прийомних сімей з прийдешнім святом та щиро подякували їм за велику відповідальність, яку взяли на себе по відношенню до дітей, які залишились сиротами, за терпіння , великодушність, вміння бути рідними і потрібними цій категорії дітей.
В переддень великого свята вони вручили всім присутнім Великодні пасочки і побажали дорослим і дітям доброго здоров"я, мирного неба, добра, успіхів та прихильності долі. Щоб діти виросли впевненими в собі, щасливими та успішними і були вдячними їм за нелегку працю.
За сумлінну працю, активну громадську позицію керівники вручили грамоту райдержадміністрації та районної ради головному фахівцю служби в справах дітей Інні Каченюк та привітали її з Днем народження.
Засідання районної комісії з питань захисту прав дітей вела Вікторія Іванюк -начальник служби у справах дітей. В засіданні взяли участь - Костянтин Ковалінський,-старший інспектор поліції, Ірина Герасимчук-директор районного ЦСССДМ , Тетяна Бевз-заступник начальника управління соціального захисту населення, Тамара Мосіюк-представник ПФ, Василь Бондар-головний лікар КЗ 
" ЦПМСД " Липовецької районної ради, та працівники районних соціальних служб. З розглянутих на засіданні питань прийняті відповідні рішення.

                                                 

Повернутись