ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ

14 серпня цього року, в день Першого медового Спаса, відзначила 90 - річний ювілей мешканка Брицької територіальної громади Людмила Захарівна Ващук. Вже ввійшло в традицію людей такого поважного віку, які віддали свої знання й вміння заради розвитку села, вітати із визначною датою, зробити для них свято, яких не так багато було в житті.
Сільський голова Марія Миколаївна Пищик та директор ПСП «Фортуна» Валерій Йосипович Кравчук прийшли привітати завзяту трудівницю, шановану у селі жінку Ващук Людмилу Захарівну із славним ювілеєм. Місцевий колектив художньої самодіяльності «Бричаночка» прикрасив її свято виконанням українських пісень.
Такі твори українських митців як "Прожиті роки", "Мама", "Зеленеє жито" відтворили уявно картини приємних спогадів про незабутні події в житті та залишили гарний слід у серці цієї доброї людини.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.