ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ!

Напередодні професійного свята -Дня автомобіліста і автодорожника водіїв-спілчан із управлінь та відділів РДА, комунальних установ райради привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк та голова районної профспілки держустанов Валентина Тращук.

Вони зазначили, що сучасні транспортні шляхи стають ознакою модернізації життя, свідченням розвитку держави і висловили сподівання, що автодорожники та автомобілісти й надалі докладатимуть зусиль для покращання умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів.
Важко уявити собі сучасне життя та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться чисельна когорта професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування галузей району, життєдіяльність населених пунктів.

Це напружена,відповідальа і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь та гордість за свою професію мають особливе значення.
Почесними грамотами районної ради, райдержадміністрації та профспілки держустанов і грошовими винагородами за сумлінну працю, активну участь у профспілковому русі та з нагоди свята відзначено Петра Степанюка, Василя Кабалика, Петра Танасієнка-водіїв КП "Комунсервіс", Віктора Жука-водія міської ради, Володимира Мамського -водія районної ради, Бориса Скоропада-водія КУ "Територіальний центр", Ігоря Жука-водія КУ"Центр фінансово-господарського обсмлуговування закладів освіти.", Сергія Котилевича-водія райдержадміністрації.
Керівники відзначили відповідальне ставлення до праці трудових колективів ДП "Липовецьрайавтодор" та Липовецького АТП.
Щиро бажали всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства району добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та наполегливої праці! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі!

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.