Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Привітання керівництва району8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 73 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Напередодні цієї пам’ятної і святої для всіх нас дати звертаємося до вас, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни!

Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Подвиги наших дідів та прадідів сповнені глибоким патріотизмом і сьогодні надихають молоде покоління плекати любов до рідної землі у своїх серцях.

Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбувалося на гранітних плитах Перемоги, і тим, хто так і залишився Невідомим Солдатом.

Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою.

Від щирого серця вітаємо Вас з відзначенням Дня пам'яті та примирення, бажаємо всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя Вам і Вашим родинам. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Зі святом Вас!

Голова районної ради                                                   Юрій НАУМЕНКО

Перший заступник голови                                          

районної державної адміністрації                                    Ольга ДМИТРІВ

Повернутись