Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Про позачергову 38 сесію районної ради 6 скликання

10 липня 2015 року о 10 годині в залі засідань районної ради відбудеться позачергова 38 сесія районної ради 6 скликання.

На розгляд сесії вносяться наступні питання.

1.

Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 6 скликання від 8 листопада 2012 року № 315 «Про Районну програму соціального захисту ветеранів війни і праці «Ветеран» на 2013-2015 роки» з урахуванням внесених змін.

 Інформує:Бичкова Валентина Валентинівна– начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

2.

Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 6 скликання від 10 грудня 2015 року № 401 «Про оголошення створення нового об’єкту природно-заповідного фонду – ландшафтного заказника місцевого значення «Сосонка» на території села Вікентіївка Нападівської сільської ради Липовецького району»

Інформує:Тітенко Юрій Миколайович– керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

3.

Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 21 січня 2015 року № 417 "Про районний бюджет на 2015 рік".

Інформує:Заєць Людмила Іванівна– начальник фінансового управління райдержадміністрації.

4.

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

Інформує:Заєць Людмила Іванівна– начальник фінансового управління райдержадміністрації.

5.

Про розпорядження голови районної ради.

Інформує:Коцюбняк Алла Йосипівна– начальник  відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

6.

Про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району».

Інформує:Мельничук Катерина Андріївна– директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району».

7.

Різне:

Про призначення керівників комунальних установ

 

 
Повернутись