Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Про права дітей в умовах реформування

 

Відбулась нарада з керівниками Росошанської та Староприлуцької ОТГ за участі фахівців Комунального закладу" Липовецький районний центр соціальних служб для сім"ї дітей та молоді" Липовецької районної ради, служби в справах дітей райдержадміністрації, начальника фінансового управління , заступника начальника управління соціального захисту населення. На нараді розглянуто ряд питань життєдіяльності об"єднаних громад. Зокрема, особливу увагу приділено питанню щодо забезпечення прав дітей в умовах реформування органів самоврядування шляхом об"єднання . Начальник служби в справах дітей Вікторія Іванюк зупинилась на реалізації районної програми соціального захисту дітей, зазначивши необхідність утворення служб у справах дітей у складі виконавчих органів об"єднаних територіальних громад.
Питанням надання соціальних послуг та оранізацію співпраці з виконавчими комітетами ОТГ вділив увагу фахівець Комунального закладу " Липовецький районний центр соціальних служб для сім"ї дітей та молоді" Володимир Москалюк. Вислухано точку зору з цих питань голів об"єднаних територіальних громад Володимира Сличука та Віктора Любченка.
У зв"язку із об"єднанням громад ( с. Росоша, селище Липовець, с. Очитків та с. Люлинці), виникло питання змін у схемі планування району, зміни його меж та виготовлення проекту землеустрою щодо зміни меж Липовецького та Оратівського районів.Пропозиції будуть вивчені та розглянуті на чергових сесіях ОТГ.

Повернутись