ПРО РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ

ПРО РОЗСЛІДУВАННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ ...
Відбувся семінар-навчання щодо розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у зв’язку із набранням чинності з 01.07.2019 року нового «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженого постановою КМУ № 337 від 17.04.2019 року. У ньому взяли участь відповідальні за техніку безпеки, голови профспілкових комітетів та профорганізатори, головні бухгалтери підприємств, установ та відділів РДА.

Відкрив семінар-навчання голова Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк
Із вступним словом перед присутніми виступив начальник Липовецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Олександр Козаченко .
В роботі семінару взяв участь заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Віталій Яворський .
Він зупинився на основних положеннях нового «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженого постановою КМУ, а також провів
порівняльний аналіз та стан виробничого травматизму й професійної захворюваності по Вінницькій області за 2019 рік . Після розгляду запланованих питань фахівці надали відповіді на запитання учасників семінар-навчання.