ПРО ТАКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК МОЖНА ТІЛЬКИ МРІЯТИ!

У Козинецькій територіальній громаді сільський голова Віктор Петрюк із задоволенням показав голові районної ради Юрію Науменку, заступнику голови райдержадміністрації Олегу Фурманюку, головному лікареві КНП "Первинна медико-санітарна допомога" Василю Бондару Козинецьку дошкільну навчальну установу, яка нараховує 35 дітей та сільську амбулаторію. Радо віталися з керівниками дітки, які щойно всілися за обідній стіл і запросили скуштувати смачного супу.
Умови, що створили для розвитку малят у громаді надзвичайні і мало відрізняються від умов у міських садочках, а можливо й перевершують їх . Кімнати великі та просторі, спальні та харчоблок сучасні, обставлені найновішою кухонною технікою, обладнанням і меблями. До приміщення підведена проточна вода, працюють і вбиральня, і ванна кімната. Температурний режим в приміщенні підтримується новим котлом, що працює на дровах. В ігровій кімнаті ,окрім шведської стінки та спортивних снарядів, стоїть піаніно. Діти в цьому закладі розвиваються всебічно. І головне, що їх тут люблять і про це вони знають. І завідувачка, і вихователі чимало уваги приділяють естетичному оформленню приміщення. Особливо цікаві тут роботи, виготовлені руками самих діток. А сільський голова-щоденний гість, дітки з ним вітаються по-дорослому, за руку.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.