Про завершення опалювального сезону 2019-2020 років

25 березня 2020 року

м.Липовець

Про завершення опалювального сезону 2019-2020 років

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами), з метою забезпечення соціальних гарантій для населення, можливості розрахунків пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та у зв’язку із підвищенням температури зовнішнього повітря:

1. Закінчити опалювальний сезон 2019-2020 років для населення з 15 квітня 2020 року включно.

2. Для бюджетних та інших соціальних споживачів закінчити опалювальний сезон 2019-2020 років 3 квітня 2020 року.

3. При пониженні середньої добової температури зовнішнього повітря нижче, ніж 80 С протягом трьох діб, дозволити закладам з цілодобовим перебуванням людей та дошкільним навчальним закладам використовувати опалення для забезпечення належного температурного режиму до15 квітня 2020 року включно.

4. Підприємствам, установам, організаціям бюджетної сфери, виконкомам міської, селищної та сільських рад району провести роботу щодо забезпечення поточної оплати за комунальні послуги та енергоносії в повних обсягах та передбачати необхідні кошти для стовідсоткової оплати комунальних послуг та енергоносіїв з місцевих бюджетів.

5. Липовецькій дільниці Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» (Шмигун А.Ф.) здійснити щорічні заходи із опломбування лічильників бюджетним установам.

6. Розпорядження підлягає опублікуванню в місцевих засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації                    Т. ОЛЕКСЮК