ПРОДОВЖЕНО СПІВБЕСІДИ ІЗ ГОЛОВАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Відповідно до Бюджетного кодексу України всі місцеві бюджети мають бути прийняті до 25 грудня 2019 року. У зв"язку із цим, з головами територіальних громад району та головними бухгалтерами органів місцевого самоврядування проводяться співбесіди із визначення проблемних питань при формуванні бюджетів на 2020 рік. В наступному році на своє утримання сільські ради беруть сільські ФАПи та заклади культури. Питання формування бюджетів розглядаються завчасно, аби уникнути затримок у виплаті заробітної плати, нарахуванні інших видатків із місцевих бюджетів у наступному, 2020 році.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.