Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Професійні свята завітали

У ці вихідні професійні свята завітають до наших будівельників та працівників ветеринарної медицини. Сьогодні, в  залі районної ради відбулось нагородження кращих представників галузей з нагоди свят. Перед запрошеними виступили перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк. У своєму вітальному слові вони відмітили вагомий внесок у розвиток територіальної громади працівників обох галузей і зазначили, що День будівельника – свято сильних, витривалих і працьовитих людей. Адже саме завдяки представникам цієї мирної професії навколо нас з’являються прекрасні адміністративні будівлі,  житлові будинки, мости та інші  необхідні для нашого життя споруди. Саме від будівельників  залежить комфорт, безпека та затишок кожної людини. Настільки важлива професія, яку ви обрали, в усі часи була почесною і шанованою. Ми цінуємо, що Вашими зусиллями будуються і поліпшуються населені пункти, відповідно, упорядковується життя людей. Завдяки Вашому розуму, праці таланту і досвіду люди знаходять тепло і затишок домашнього вогнища!Вашими працьовитими руками зведені десятки будинків в нашому місті. Від усього серця дякуємо за благородну і самовіддану працю, і ту теплоту, з якою ви зводите черговий проект.Щиро зичимо  вам зростання професійного рівня, цілеспрямованості, удачі в справах і особистому житті. Нехай ваші сім’ї приносять щастя, робота – надійне фінансове забезпечення, а життя – радість. З Днем будівельника!

У цю неділю своє професійне свято відзначають і працівники ветеринарної медицини. Обравши одну з найстародавніших і шанованих професій, вони вносять  вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки району  і країни в цілому.

Із  словами вдячності за  самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність керівники звернулись до представників ветеринарної служби району.

Ваша праця – складна і відповідальна. Ветеринарна медицина  безпосередньо впливає на розвиток тваринництва в Україні, посилення конкурентоспроможності нашого сільського господарства та харчової галузі на світових ринках. Від результатів вашої роботи залежить безпека продуктів, а значить, і здоров’я людей, що споживають їх. Лікарі лікують людей, ветеринарні лікарі-людство.

Низький уклін ветеранам галузі, які самовідданою працею створювали й удосконалювали матеріально-технічну базу та  й досі передають свій досвід молодшому поколінню.

Дякуєм вам за досягнуті успіхи, за працелюбність і щедрість душі, теплоту сердець!

Бажаємо Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Керівник апарату райдержадміністрації Олександр Скоцький зачитав спільне розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради, відповідно до якого на підставі подань управління економіки, Липовецького  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради  відзначено сумлінну працю Олега Бабуркіна-бригадира ПП "Липовецьсільсервіс",Олександра Данилюка-плиточника ФОП Гребенюк , Миколу Дорошенка-бетоняра ФОП Гребенюк, Івана Ладана-директора ПП "Липовецьсільсервіс", Михайла Парипсу-фельдшера Липовецької районної державної лікарні ветеринарної медицини, Василя Кухрівського-завідувача Струтинецьким пунктом ветеринарної медицини.

Повернутись