Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Пройшла акція

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол, в помещении и еда

У Липовецькій районній раді пройшла акція на підтримку людей, хворих на синдром Дауна.

Дата проведення Міжнародного дня людини із синдромом Дауна , 21 березня, вибрана не випадково, це двадцять перший день третього місяця, пов’язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми,.

Цей День став щорічно відзначатися з 2006 року і був заснований на VI міжнародному симпозіумі по синдрому Дауна, проведеному в Пальма де Майорка, за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій Даун-синдром. Кілька років тому і районна рада підключилась до проведення акції , яку в районі започаткував голова районного осередку депутат районної ради Юрій Задворний.

Як це бути особливим, відчуваючи різне ставлення через свій діагноз, з’ясовувала молодь
Студенти роздавали інформаційні листівки про Всесвітній день людей із синдромом Дауна та про громадські організації, які допомагають таким людям, розповідали про зміст акції «A lot of sock’s» (Багато шкарпеток).

Одягнувши різнокольорові шкарпетки або приколовши їх до сумки чи одягу, ви викликаєте підвищену увагу оточуючих, але відбувається це з вами лише 1 день в рік, а люди з синдромом живуть в полі такої уваги постійно. І, на жаль, ставлення до таких людей не завжди доброзичливе та дружнє. Щоб підтримати людей, хворих на синдром Дауна таким чином, і долучились до акції працівники районної ради.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, столНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, гитара и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, напиток и в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

Повернутись