Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Пройшли заходи до Всесвітнього Дня охорони праці

Щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу за ініціативою   Міжнародної  організації  праці, відзначають Всесвітній день охорони праці.

В Україні,  як і в усьому світі, також пройшли заходи з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Основний девіз заходів: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

З метою  висвітлення актуальних проблем  охорони праці для оперативного реагування на питання, що виникають у процесі роботи, пов’язаної зі створенням належних та безпечних умов праці для працюючих,  28 квітня відбулось засідання круглого столу у Липовецькій районній раді. У заході взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації,  голови галузевих профспілок району та навчальних закладів.

Начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин  управління праці та соціального захисту населення УПСЗН Світлана Устіч інформувала присутніх про стан виробничого травматизму у першому кварталі поточного року  на підприємствах, установах та організаціях  району й та ролі профспілок у забезпеченні належних умов праці.

Із  кожного питання порядку денного круглого столу відбулася дискусія у формі "питання-відповідь". Учасники заходу  висловили побажання щодо періодичності проведення таких заходів у подальшому.

Повернутись