Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Протидія булінгу у шкільному середовищі

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди сидят и в помещении

Булінг – це відносно новий термін для вуха пересічного громадянина, тому фахівцем із соціальної роботи комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради В.Тригуб, під час батьківських зборів у Трощанські ЗОШ І-ІІ ступенів, проведена лекція з елементами тренінгу на тему: «Булінг у школі та вдома і покарання за нього». Фахівець розповіла батькам, які ознаки та причини булінгу і те, що він може проявлятися у вигляді психологічного тиску та фізичних знущань. Під час зустрічі, при обговоренні питання, виникло запитання, як діяти батькам, якщо їхня дитина піддається булінгу і які заходи вживати до дитини-агресора?

Присутні дійшли згоди у тому, що краще, спочатку, дізнатися у дитини, що вона думає про цю ситуацію, як ставиться до своїх дій і як реагують на це інші діти. Доцільним буде запевнити дитину – жертву, що батьки не звинувачують її у тому, що відбувається і вона може говорити відверто. А дитині - агресору дати зрозуміти, що агресивна поведінка є дуже серйозною проблемою і ніхто не буде терпіти це в майбутньому.

Під час зустрічі батьків ознайомлено із законодавством, що діє у сфері запобігання та протидії булінгу.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидятНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, шляпа и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

Повернутись