Проведена чергова щомісячна інформаційна онлайн-зустріч з головами ОТГ та головами районних рад

2 липня Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування проведена чергова щомісячна інформаційна онлайн-зустріч з головами ОТГ та головами районних рад. Захід проведено з метою інформування про поточну роботу та плани Асоціації на місяць із конкретними заходами та озвучення пропозицій щодо роботи Асоціації в наступному місяці.
Одним із питань актуальних питань зустрічі було ознайомлення з новим грантовим конкурсом ЄС «Механізм розвитку громадянського суспільства України: підвищення ролі громадянського суспільства для кращого врядування, прав людини та культури» (особливості, умови подачі та участі ОМС за напрямами, тощо). Важливо, що бюджет конкурсу значний (12,5 млн. Євро), співфінансування проектів за рахунок гранту 60-90% (бюджети проектів залежать від напряму, але в середньому грант на кожен становитиме 400-1000 тис. Євро), дедлайн подачі заявок 14.08.2020, а до участі у конкурсі запрошуються ОМС у ролі ключових партнерів!
До онлайн-зустрічі долучився також голова обласної Ради, голова Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник.

Про оголошення конкурсу представництва Європейського Союзу в Україні «Механізм розвитку громадянського суспільства України: підвищення ролі громадянського суспільства для кращого врядування, прав людини та культури» розповіла присутнім завідувач Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Асоціації Ольга Олійник.

– Кінцевий термін подання концептуальних нот — 14 серпня 2020 року. Напрями за якими можна подавати проєкти: сталий розвиток; культура; верховенство права; права людини; незалежні ЗМІ, реформа державного управління, – поінформувала Ольга Олійник. - Бюджет конкурсу досить великий, тому не можна втрачати такої нагоди. Ми, як Асоціація також подаємо свої проєктні заявки, наразі запрошуємо вас до партнерства. Також ви можете звертатись зі своїми ідеями проєктів, разом шукатимемо варіанти для їхнього втілення.

Керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк в свою чергу закликав громади не нехтувати можливістю залучення додаткових коштів в громаду, та обирати ВОАОМС як надійного партнера для реалізації проєкту.

Виступили : завідувачка Центру організаційно – правової роботи, розвитку інвестиційної спроможності та використання внутрішніх ресурсів Світлана Буяльська, яка спільно з Ольгою Олійник розповіли про результати роботи та плани Асоціації на найближчий місяць.

Джерело: https://vinrada.gov.ua/predstavnictvo-jevropejskogo-sojuzu-…