Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проведено обласне мобілізаційне навчання

Відповідно до розпорядження Вінницького обласного військового комісаріату у Липовецькому районному військовому комісаріаті з 4 по 6 жовтня 2016 року було проведено мобілізаційне навчання.

В ході навчання особовий склад Липовецького районного військового комісаріату показав добру підготовку. Було оповіщено пункти збору сільських рад (найкраще спрацювала Турбівська селищна рада), начальника дільниці оповіщення, начальника ППЗВТ, організовано проведення оповіщення військовозобов’язаних призначених на доукомплектування  військового комісаріату. Організована робота на пункті управління. Військовим комісаром здійснено оповіщення та організована взаємодія з керівним складом району. Оповіщено голову районної державної адміністрації, голову районної ради, керівників правоохоронних органів,  ДСНС.

У комісаріаті створена система оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів забезпечує виконання поставлених завдань.

Вінницький обласний військовий комісаріат за проведення мобілізаційного навчання Липовецькому районному військовому комісаріаті поставив оцінку «добре».

http://lip-rda.gov.ua/index.php/lypovetskyi-rvk/151-novyny/5616-provedeno-oblasne-mobilizatsiine-navchannia