ПРОВЕДЕНО ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ

Згідно з планом-графіком підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (розпорядження голови облдержадміністрації № 1003 від 28.12.2019р.) в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів області 29 вересня 2020 року відбулася ІІ сесія навчання на тему: «HR- менеджмент в публічному управлінні» для керівників служб персоналу районних рад, міських рад міст обласного значення та відповідальних осіб за кадрову роботу сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад.
Навчання проводилося в дистанційному режимі за допомогою сервісу «ZOOM», у ньому взяли участь начальник архівного відділу райдержадміністрації Олександр Роговий та головний спеціаліст загального відділу районної ради Олексій Лебідь.