Проведено підсумки контрольної перевірки та оцінено роботу Липовецької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної , пожежної безпеки та цивільного захисту. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко, керівники установ та комунальних підприємств районної ради.
Слово для зачитання висновку комісії перший заступник начальника Головного управління Олег Андрущенко надав Анатолію Мельнику -головному інспектору відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного УДСУ з НС.
В своєму виступі фахівець зазначив , що значна кількість недоліків в ході проведення перевірки усунута. Діяльність Липовецької райдержадміністрації  щодо виконання  вимог законів  та інших нормативно-правових актів  з питань техногенної та пожежної безпеки , цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб оцінено як таку, що "обмежено відповідає вимогам".
Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко подякували посадовцям з області за конструктивну працю та надання методичної допомоги в процесі перевірки.