Проведено робочу зустріч що стосувалася питань співпраці безоплатної правової допомоги та пробації в умовах загальнодержавного карантину

Днями заступником начальника відділу Липовецького бюро правової допомоги  Русланом Оверчуком спільно з начальником Липовецького районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області Сергієм Пилипчуком  та старшим лейтенантом Русланою Перебейнос проведено робочу зустріч  що стосувалася питань співпраці безоплатної правової допомоги та пробації в умовах загальнодержавного карантину, а саме розробленно механізм дистанційного  консультування громадян,  які перебувють на обліку  у секторі та  домовлено про проведення спільних онлайн – заходів за допомогою  Zoom та інших  комунікаційних платформ.
Також хочемо нагадати, що отримати безоплатну правову допомогу усі жителі району можуть звернувшись до Липовецького бюро правової допомоги Козятинського МЦ за адресою м.Липовець вул.Некрасова, 4 або за телефоном (04358)2-33-33

Заступник начальника відділу
“Липовецьке бюро правової допомоги»                             Р. Оверчук