Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проведено робочу зустріч з працівниками Липовецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану

19 січня директором Липовецького_бюро_правової_допомоги Оксаною Комісаренко проведено робочу зустріч з працівниками Липовецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.
Під час зустрічі працівників ознайомлено зі змінами до #Закону_України «Про безоплатну правову допомогу», якими значно розширено коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, а саме відтепер отримати #БВПД мають право:
- внутрішньо переміщених особи та особи, які претендують на встановлення такого статусу;
- особи, які звернулись для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту.
Також суттєво змінилися підходи до визначення рівня малозабезпеченості:
1) особа має право на #БВПД, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;
2) враховується середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер.
На завершення зустрічі обговорено питання співпраці шляхом інформування жителів Липовецького району про можливість отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги у Липовецькому бюро правової допомоги та доступ до сервісів Мінюсту, планування та проведення спільних заходів, консультувань громадян.
Працівникам відділу ДРАЦС було надано інформаційні буклети та матеріали, в яких зазначено інформацію про роботу Бюро правової допомоги, категорії осіб, що мають право на #БВПД та адреси приймалень Липовецького бюро правової допомоги у м. Липовець та смт. Турбів.

Повернутись