Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проведено семінар у Липовецькому РЦЗ

Днями у Липовецькому районному центрі зайнятості відбувся семінардля безробітних громадян.

Відкрила захід голова Турбівського центру правової інформації та консультацій Оксана Комісаренко, яка повідомила присутнім, що надавачами первинної правової допомоги являються Громадські організації.

При громадській організації Подільського центру прав людини створений Турбівський центр правової інформації та консультаційПершочергове завдання Центру полягає у надані особам, які звертаються за допомогою, базової інформації з правових питань, ідентифікація правових потреб місцевого населення.

За словами, Оксани Анатоліївни, є можливість отримати правову консультацію, зокрема через мережу інтернет та сайт «Правовий простір». Така консультація має зручний формат, оскільки запитувач залишає своє запитання на сайті та протягом доби отримує відповідь від кваліфікованого юриста на свою електронну адресу.

На сьогоднішній день допомогу у фінансуванні Центру надає міжнародний фонд «Відродження», за підтримки якого реалізується грантова програма по створенню системи правової допомоги населенню у співпраці громадських організацій, органів місцевої влади.

Наприкінці заходу, голова Центру запросила усіх бажаючих до Турбівського ЦПІК для отримання безкоштовної правової допомоги та вручила учасникам заходу друковані брошури на тематику доступної правової допомоги від Подільського центру прав людини.

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-41/52--/5532-provedeno-seminar-u-lypovetskomu-rtsz

Повернутись