Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проведено семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування

З посадовими особами органів місцевого самоврядування проведено семінар. На початку зібрання керівники привітали із нещодавнім ювілеєм Зозівського сільського голову Олександра Мельничука і побажали успіхів у праці, розуміння та підтримки громади, сміливих планів та їх реалізації.

Відкрив семінар-нараду голова районної ради Юрій Науменко, він акцентував увагу на питаннях, які найбільше у даний час цікавлять липовчан .Це пов"язано із реорганізацією кількох обласних служб, діяльність яких пов"язана із ветеринарним, санітарним та іншим обслуговуванням . Голова представив присутнім гостей із області , зокрема, Олександра Сорочана -першого заступника начальника головного управління Держпродспоживслужби, Володимира Павлущика-начальника управління безпечності харчових продуктів та ветмедицини, Юрія Марусніченка-заступника начальника відділу ринкового нагляду  управління захисту споживачів. 
Олександр Сорочан охарактеризував щойно створене Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області , зупинився на його структурних підрозділах, напрямках їх роботи , чинному законодавстві, що регулює роботу управління та повідав про наближення послуг до населення. Окремо приділив увагу положенням обласної програми  «Дітям Вінниччини - безпечне харчування» на 2019- 2021 роки , яка прийнята до виконання 26 червня 2019 року 38 сесією обласної ради  відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», законів України «Про охорону дитинства», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», з метою забезпечення повноцінного, якісного та збалансованого харчування дітей в школах, дошкільних закладах, постачання безпечних та якісних продуктів харчування та сировини. 
Більш детально на питаннях якості товарів, робіт та послуг, роботі сектора метеорології, правилах торгівлі, укладенні усних та письмових договорів та захисті прав споживачів акцентував увагу Юрій Марусіченко. Він також розповів присутнім як проводяться планові перевірки та зупинився на проведенні позапланових, які виникають за умови звернення заявника.
По завершенні висвітлених на семінарі питань сільські голови  та секретарі мали можливість звернутися з питанням та отримати кваліфіковану відповідь.
У семінар-нараді взяла участь начальник відділу з призначень державних допомог та компенсацій УПСЗН Світлана Яківчук. Вона зупинилась на питаннях монетизації пільг та особливостях призначення субсидій мешканцям району. Начальник відділу персоніфікованого обліку пільг УПСЗН Ольга Котик повідомила посадовим особам про оформлення довідок про склад сім"ї та подачу декларацій на одержання пільг.
Підсумки семінар-наради підвів голова районної ради . Він подякував доповідачам за змістовні інформації та інструкції і побажав колегам плідної праці.
Повернутись