Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проведено семінар-нараду спеціалістів Липовецького районного відділу ДРАЦС спільно з працівниками Липовецького РС УДМС

Світлина від Липовецький Районний Відділ Драцс.

11 січня 2017 року  проведено семінар-нараду спеціалістів Липовецького районного відділу ДРАЦС спільно з працівниками Липовецького РС УДМС України у Вінницькій області з вивчення внесених змін до пункту 4 глави 2 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні. 
Зазначеним пунктом зазначено, що орган державної реєстрації актів цивільного стану здійснює перевірку законності перебування іноземця або особи без громадянства на території України, шляхом направлення в день подання заяви про державну реєстрацію шлюбу, запиту до територіального органу Державної міграційної служби України. 
В ході семінару  обговорені норми Постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2012 р. № 150 «Про затвердження Порядку продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України», а також Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», яким визначений правовий статус іноземців та осіб без громадянства, які перебувають в Україні, і встановлений порядок їх в'їзду в Україну та виїзду з України.

Світлина від Липовецький Районний Відділ Драцс.

Повернутись