Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проведено відкриті змагання з пішохідного туризму в закритому приміщенні

Фото Олексій Лебідя.

Нещодавно, у залі для занять туризмом Липовецького колегіуму імені Василя Липківського  проведено відкриті  змагання з пішохідного туризму в закритому приміщенні між гуртківцями навчальних установ району. Змагання проводились на дистанції «Особиста смуга перешкод». У них взяли участь також студенти вишів, колишні випускники наших шкіл, та вчителі району. Метою таких змагань є активізація туристської роботи серед молоді,

·  популяризація та подальший розвиток спортивного туризму в районі, пропаганда здорового способу життя,

·  підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань та безпеки при проведенні  заходів.
Попередньо фахівцями була проведена організаційна робота з підготовки та проведення даних змагань. Значна роль в цьому була відведена керівникам туристичних гуртків шкіл, головному судді змагань Дмитру Мікаєляну, який зі своїм завданням відмінно впорався, адже постановка дистанції була проведена на належному рівні і відповідала усім вимогам класності та техніки безпеки

Захід проходив у дружній атмосфері, змагання навіть чимось  нагадували тренування, але дух суперництва постійно переслідував як учасників, так і вболівальників. Адже всі знали, що по підведенні підсумків -переможців чекають нагороди. 
Команди гуртківців активно стартували, впевнено подолали  заявлені дистанції і за підсумковим протоколом посіли відповідні місця. На шляху до перемоги наші юні туристи пройшли низку етапів, це: "Переправа через болото", "Паралель", які вимагали неабиякої фізичної та технічної підготовки, "Навісна перешкода",  "Крутопохила навісна переправа" та інші. Для подолання цих етапів туристи мали визначений  час, а справлялись інколи швидше, що і вивело окремих у переможці.       

У першій віковій категорії переможцем став Владислав Бєтанов, учень Липовецької ЗОШ 1-3 ст. №3. У старшій категорії серед дівчат перемогу здобули Антоніна Садовенко ( Липовецька ЗОШ №3), Меланія Коблик (Білозерівська ЗОШ 1-3 ст.). Третє місце розділили Лілія Карпина (Липовецька ЗОШ №3) та Марія Василенко ( студентка ВДПУ). 

Серед хлопців старшої вікової категорії першість вибороли Владислав Добровольський  ( випускник Липовецького колегіуму), Віталій Бартош (студент УДПУ).  Третє місце між собою розділили Андрій Шевчук (Липовецька ЗОШ №3), Владислав Приходько (студент ВДПУ), Дмитро Ніколюк ( випускник Липовецької ЗОШ №3).

Змагання відбулись завдяки ініціативі  активістів ГО «Молодіжний клуб «Джура»», керівників гуртків шкіл та за підтримки міської влади. 

Сподіваємося, що  наступного року бажаючих позмагатись у цьому цікавому та масовому виді спорту буде значно більше!

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись