Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проведено загальні збори Лозуватської територіальної громади

Проведено загальні збори Лозуватської територіальної громади. Із доповіддю про роботу за рік виступила Тетяна Бурячок, сільський голова. У своєму звіті вона зупинилась на основних питаннях діяльності ради щодо реалізації плану соціально-економічного розвитку та окреслила напрямки роботи над якими треба зосередити зусилля громади. Учасники зборів вислухали звіти про діяльність на виборчих округах депутатів сільської  ради Тамари та Людмили Глухеньких, Наталії Мазурчак, Сергія Бугери, Галини Свіргун  та депутата  районної ради Юрія Науменка.

Третім питанням порядку денного був звіт про роботу щодо дотримання правопорядку на території громади старшого інспектора Липовецького ВП  Немирівського ГУМП  у Вінницькій області Сергія Дажури. Крім того, лозуватівчани заслухали основні положення Програми соціально-економічного розвитку громади на 2016 рік, питання роботи групи з охорони громадського порядку.

На зборах громади порушено і питання припинення договору оренди водного плеса орендарем Віктором Васютою, в зв»язку із порушенням ним природоохоронного законодавства.

В роботі зборів-сходів взяв участь голова районної ради Юрій Науменко.  Своєму депутатові виборці дали наказ – сприяти будівництву дорожного покриття  шосейної  дороги Щаслива-Лозувата та  освітленню  вулиць  села.

Збори пройшли за неабиякої активності членів громади.

Повернутись