Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проведено заняття з особовим складом організаційного ядра 47 загону оборони

Відповідно до розпорядження військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату на базі Липовецького районного військового комісаріату проведено заняття з особовим складом організаційного ядра 47 загону оборони під керівництвом військового комісара Липовецького районного військового комісаріату майора Віктора ЧУБИ, до яких було залучено 16 військовозобов’язаних, із них 9 офіцерів.

Мета заняття:

- вивчення особовим складом функціональних обов’язків за посадою в штаті підрозділу територіальної оборони ;

- удосконалення практичних навичок особового складу організаційного ядра при виконанні  функціональних обов’язків;

- надання особовому складу практичних навичок з мінно – вибухової (інженерної), тактичної, вогневої та медичної підготовки.

Заняття з предметів бойовоїпідготовки проведені на відповідному рівні.

Спеціальна підготовка за темою «Доведення до особового складу функціональних обов’язків за посадою, порядок виконання завдань у складі організаційного ядра загону оборони» та «Заходи безпеки в ході повсякденної діяльності та під час проведення заходів бойової підготовки» проводилась на базі Липовецького РВК під керівництвом військового комісара Липовецького районного військового комісаріату майора Віктора ЧУБИ.

Вогнева  підготовка   за темою «Прийоми та способи ведення вогню зі стрілецької зброї» організована та проведена  тимчасово виконуючим обов’язки заступника військового комісара, начальника мобілізаційного відділення, капітаном Володимиром Свящуком.

На заняттях були присутні представники Липовецької РДА та райради, засобів масової інформації району.

В якості керівників на навчальних місцях залучалися учасники АТО та представники добровольчого корпусу «Азов», м. Вінниця.

Повернутись