Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проведено засідання колегії райдержадміністрації

29 липня, під головуванням голови районної державної адміністрації Івана Демихіна відбулось засідання колегії райдержадміністрації.

У роботі колегії взяли участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голови територіальних громад району, члени колегії та представники засобів масової інформації.

Перед тим, як розпочати засідання запрошені та члени колегії вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблого у зоні АТО Олега Грабчака.

Далі Іван Демихін відкрив засідання та ознайомив присутніх з порядком денним.

Про підсумки економічного і соціального розвитку Липовецького району за перше півріччя 2016 року доповіла начальник управління економіки райдержадміністрації Галина Поєдинок.

Про підсумки збирання ранніх зернових культур сільськогосподарськими підприємствами району у 2016 році поінформував Володимир Дужий.

Про вжиття заходів з детінізації економіки району виступив заступник начальника, начальник Липовецького відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області Юрій Данільцев.

Про погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації Валентина Бичкова.

Про забезпечення погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України виступила начальник управління Пенсійного фонду України у Липовецькому районі Лариса Губій.

Про протиепізоотичний стан в районі інформував начальник управління Держпродспоживслужби у Липовецькому районі Сергій В’юник.

З питань стану виконання бюджету у першому півріччі 2016 року, результати ревізії бюджетів на території Липовецького району за період з 1 січня 2012 року по 1 березня 2016 року та стан виконання в районі розпорядження КМУ від 19.01.2011р.  №148-р. «Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни» доповіла присутнім начальник фінансового управління райдержадміністрації Люмила Заєць.

Про готовність закладів соціально-культурної сфери до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років; впровадження договорів енергосервісу як можливість використати інвестиції бізнесу у сфері енергоспоживання;

поводження з твердими побутовими відходами, впровадження роздільного збирання сміття ознайомила перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.

Підвів підсумки засідання голова райдержадміністрації Іван Демихін.

Зачитав проект рішення з розглянутих питаннь керівник апарату райдержадміністрації Олександр Скоцький.

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-51/64-/5343-provedeno-zasidannia-kolehii-raiderzhadministratsii