Провели День благоустрою території

Не дивлячись на життєві негаразди, пов'язані із карантинним режимом, життя продовжується.
Адже весна – пора оновлення: щодень, щогодини, щохвилини з приходом тепла в природі відбуваються зміни. Тож не дивно, що саме весною докладаються найбільші зусилля до прибирання після зимової сплячки власного житла, двору, робочого приміщення, прилеглої території. І працювати весною – приємно і радісно. На підтримку щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 9 квітня працівники районної ради провели День благоустрою території, прилеглої до адмінприміщення.

За участі посадових осіб скопано квітники, розчищено дерева, насіяно квіти.

В результаті проведених заходів з благоустрою, поліпшився санітарний стан підпорядкованої території.

Щира вдячність усім, хто взяв участь у заході.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.