Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ПРОВЕЛИ ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ КРАЩИХ СИНІВ ЛИПОВЕЧЧИНИ

Служба в Збройних Силах України – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.
У четвер, 5 квітня, в районному будинку культури відбулися урочисті проводи юнаків Липовеччини до лав Збройних Сил України.
Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста , для призовників вона знаменна можливістю та готовністю виконання патріотичного обов"язку , а у батьків викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх справжніми патріотами Батьківщини,яка довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. Провести юнаків зібрались батьки, їх учителі, друзі, керівники району.
З вітальними словами та щирими побажаннями до призовників звернулась перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів

Вона звернулась до юнаків не як чиновник, а як мати і побажала, щоб строкова служба була мирною і спокійною. -Нехай Янгол - охоронець береже вас та допомагає у складних ситуаціях.Молимось за вас та чекаємо вас здорових, змужнілих, з посмішкою на вустах.
З напутнім словом звернувся до призовників та їх батьків голова районної ради Юрій Науменко. Він схвалив гідний вчинок молодих липівчан -вчитись боронити свою землю, свій народ.
-Звертаюся до Вас з проханням серйозно поставитися до освоєння своєї військової спеціальності та бажаю здоров’я, терпіння, витримки і вірності військовій присязі
Дякую вашим батькам, що виростили та виховали справжніх патріотів України. Хай ваші діти будуть успішними , здоровими та щасливими у нашій рідній Україні.
Керівники вручили юнакам подарунки із предметами першої необхідності.
Із вітанням до призовників звернувся райвійськом , майор Віктор Чуба, зазначивши, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та загартує фізичний стан кожного.

До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу юних липівчан, приєдналися солісти районного будинку культури , подарувавши присутнім чудові пісні. 
На заході також було підведено підсумки районного конкурсу малюнків "Разом до перемоги", ініційованого головою ОГО Андрієм Григоруком. Дітей-переможців конкурсу відзначено грамотами та медалями.

Повернутись