Провели хлопців до лав Збройних Сил

Цього теплого осіннього дня в залі Липовецького райвійськомату зібралися батьки, родичі, численні друзі, подруги та кохані тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнює ряди захисників нашої Вітчизни.

Відкриваючи захід, військовий комісар Липовецького військового комісаріату Віктор Чуба зазначив і наголосив, що у зв’язку із жорстким відбором юнаків до служби в Збройних Силах України, сьогодні ми проводжаємо найкращих призовників Липовеччини, які будуть надійною заміною військовослужбовців попереднього призову. Звертаючись до батьків майбутніх солдат запропонував дати дітям своїм напутнє слово, бо батьківське слово має велику силу та ,безумовно, буде зігрівати їх серця та слугувати так званим оберегом при проходженні військової служби.
Комісар зазначив, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть хлопцям впевненості, мужності та підвищитьїх загартованість .

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Вони побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де чекають батьки, рідні та кохані.

Провести хлопців до лав Збройних Сил прийшов і учасник бойових дій в АТО Михайло Бугера.
-Це перше найважче випробування у вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби, – зазначив він.

До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, які подарували присутнім чудові пісні.
Керівники, батьки та кохані проводжали хлопців, у супроводі військового комісара, в дорогу за призначенням до обласного збірного пункту , що в м. Козятин.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.