Провели нараду керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних установ та підприємств районної ради

Голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів провели нараду керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних установ та підприємств районної ради. Керівники прозвітували за пророблену роботу та доповіли про стан справ у галузях.
Про стан справ в галузі агропромислового розвитку району поінформував присутніх начальник агропромислового розвитку РДА - Володимир Дужий. Він зазначив, станом на 01.06.2019 року в господарствах району посівна кампанія виконана на 99%, також отримано дотаційні надходження на вирощування ВРХ в сумі 773 тис.грн.
Про завершення навчально-виховного процесу у навчальних закладах району, проведення основної сесії ЗНО, проведення оздоровчої кампанії доповіла начальник відділу освіти РДА - Інна Косач.
З приводу питання перерахунку субсидій, монетизації пільг, оздоровлення учасників АТО та УАЕС та ін. повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення РДА – Валентина Бичкова.
Про призов та відбір громадян на військову службу за контрактом поінформував представник районного військового комісаріату.
Про роботу ЦНАП та кількість наданих адміністративних послуг, про публічні закупівлі, супровід проектів, які будуть фінансуватись з обласного бюджету  поінформувала начальник управління економіки Галина Поєдинок.
Про проведення заходів до Дня сім’ї, організація поїздки для дітей пільгових категорій в Подільський зоопарк, проведення заходів до Дня захисту дітей поінформували керівники соціальних служб.
Спільно обговорили  проблеми та накреслили шляхи їх вирішення. Керівники району акцентували свою увагу на питаннях проведення ремонтних робіт приміщень загальноосвітніх шкіл району та медичних закладів, їх підготовки до осіннього періоду.
Також розглянуто план районних заходів з нагоди Дня Конституції, зокрема, проведення Х районного фестивалю фольклорного мистецтва  "Липовеччина рідна моя!" на базі Лукашівської територіальної громади.