Провели нараду з керівниками установ

Очільники району провели нараду з керівниками установ, на якій розглянули питання роботи ринків під час карантину. Обговорили дане питання із головним лікарем Держпродспоживслужби Сергієм В"юником, Він акцентував увагу присутніх на найважливіших деталях щодо організації роботи продуктових ринків та дотриманні санітарно-епідеміологічних норм в умовах оголошеної пандемії.
Начасі і відкриття кав"ярень та перукарень, господарчих магазинів. У Міністерстві охорони здоров’я готується перелік тимчасових протиепідеміологічних вимог до перукарень, салонів краси, господарчих магазинів, кав’ярень тощо, виконуючи які вони зможуть працювати. Уряд послаблює карантинні умови з 11 травня, хоча карантин продовжено до 22.

-Стабільна ситуація із захворюваністю дозволяє з 11 травня розпочати зняття перших обмежень і перейти до концепції адаптивного карантину,-
про це сказав Прем’єр-міністр України , відкриваючи позачергове засідання Кабінету Міністрів у понеділок, 4 травня.
Уряд ухвалив рішення про послаблення карантинних обмежень . Так, будуть відкриті:

парки, сквери, зони відпочинку;
салони краси, перукарні;
оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами, окрім зон розваг та харчування, дитячих зон в ТРЦ;
заклади громадського харчування на виніс;
літні майданчики кафе та ресторанів просто неба в закладах, зареєстрованих як оператори потужності;
музеї, бібліотеки;
тренування в командних видах спорту для професійних команд на закритих базах;
сервіс побутової техніки;
стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси тощо.
Детальний список буде опублікований протягом двох днів.

Решта обмежень продовжено до 22 травня.
За результатами наради, голова райспоживспілки Микола Панасюк та начальник управління внутрішніх справ Володимир Гавриш одержали протокольні доручення щодо підготовки роботи продуктових ринків та її початку.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.