ПРОВЕЛИ НАРАДУ

Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко провели робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств районної ради. На нараді керівники прозвітували про зроблене та повідомили про свої плани на робочий тиждень і наступний місяць.
Нагальним питанням у наступному 2020 році постало питання організації харчування дітей у загальноосвітніх школах району, -про це зазначила перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів. Розраховувати доведеться кожному на себе, на свої сили. І вже зараз треба думати про невикористані резерви, чи перерозподіл коштів аби вирішити це питання.
Райвійськом Віктор Чуба повідомив, що відбувається перехід військового комісаріату на нові штати та укомплектування. Завтра відбудеться чергова відправка призовників до лав ЗСУ.
КЗ " Липовецький районний Центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді " , повідомила директор Ірина Герасимчук, здійснює виїзди у територіальні громади, в яких проживають проблемні сім"ї, аби убезпечити дітей , які проживають в них , від насилля, забезпечити відвідування ними навчальних закладів. Заплановано проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та придбання житла для дитини , яка перебуває під опікою.
Начальник Липовецьких ЕМ Олександр Козачишин інформував про тарифи на світло та вирішення проблем по Турбівському водоканалу. Головний лікар КНП "Липовецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Василь Бондар повідомив, що підприємство готове до зими, паливо завезене, здійснено поточні ремонти медичних закладів у територіальних громадах. Є питання по закладу у Вахнівській територіальній громаді і його потрібно вирішувати.
Про проведення чергового етапу дитячої військово-патріотичної гри "Пломінь" повідомила заступник начальника відділу освіти РДА Віра Осадча. Начальник служби у справах дітей Вікторія Іванюк інформувала про підготовку заходів для дітей з нагоди Дня св. Миколая та про роботу служби в територіальних громадах. Начальник управління соціального захисту населення Валентина Бичкова зупинилась на питаннях монетизації пільг та нарахування субсидій населенню.
Підсумки наради підвели керівники Ольга Дмитрів та Юрій Науменко і всіх націлили на продуктивний робочий тиждень.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.