Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Проводи новобранців до лав Збройних сил України

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя і сьогодні з Липовецького району виявили бажання служити 15 допризивників.

У залі районної радивідбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2017 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Такі події завжди хвилюючі. Урочистий захід розпочала працівник культури Аня Савченко піснею «Молитва про солдата».

До призовників звернулась перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, яка привітала хлопців із важливою подією у житті і запевнила, що прийняте ними рішення викликає почуття гордості нашу молодь, справжніх патріотів нашої Липовеччини. Впевнена, що перебування в армії надасть вам впевненості, мужності та зміцнення фізичного стану.  Сьогодні ми проводжаємо найкращих призовників нашого району, які будуть надійною заміною наших прославлених дідів і прадідів, які цінують батьківське слово, бо воно має велику силу та безумовно буде допомагати при проходженні військової служби. Хочу побажати вам, щоб ви навчились самостійно приймати рішення, щоб  були сміливими, мужніми і відповідальними. Хочу побажати,  щоб вас дочекались дівчата і пишалися вами, щоб батьки гордилися своїми дітьми ! Здоров`я вам, успіхів у службі і процвітання нашій державі!

До молодого поповнення українського війська звернувся голова районної ради. Юрій Науменко зазначив, що служба для призовників – це новий відлік часу самостійного і більш відповідального життя, а для батьків служба в Збройних силах України їх дітей – це почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. Бережіть своїх батьків, повідомляйте їм приємні новини, цінуйте їх безмежну любов. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування в вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги, саме там ви відчуєте по-справжньому плече друга. Нехай той час, який ви проведете на службі, не пройде для вас марно! Бажаю, щоб ви неодмінно збагатились новими знаннями і повернулись здоровими й змужнілими, бо вам будувати нову Україну!

Із напутнім словом звернувся до призовників заступник районного військового комісара, підполковник Юрій Томчак. Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією-зазначив він. Цей набір- надзвичайно відповідальні хлопці, справжні патріоти своєї землі.Ми часто зустрічались і я відчуваю, що  ще не прийнявши Присяги, вони вже відчувають себе частинкою того великого військового єдиного механізму, який забезпечуватиме  наш мир і спокій . Ми впевнені, що безпека нашої держави у надійних руках. Щасливої вам служби, козаки!

Як жінка, як мама, дітей привітала Вікторія Терлецька і попросила не забувати на службі рідну домівку, батьків, криничку, викопану батьком та яблуню , посаджену мамою. Володимир Губрій виконав для хлопців пісню «Бережіть батьків».

До всіх присутніх у залі звернувся новобранець Сергій Волковинський, який щиро подякував батькам, учителям, викладачам, всім тим хто займався  вихованням, вчив любити рідну Батьківщину, цінувати людські якості. Саме всім цим людям ми завдячуємо, що зробили правильний вибір в житті.Обіцяємо високо нести честь громадян Липовеччини і з гідністю виконувати покладений на нас обов`язок. Слава Україні! У виконанні Руслани Гомонюк прозвучала пісня «Родина».

Керівники району вручили призовникам подарунки із необхідним приладдям солдат і під урочистий марш та гарячі аплодисменти хлопці залишили залу. На вулиці, як завжди, зробили світлини як пам`ять про подію.

Повернутись