Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ПРОВОДЖАЛИ ХЛОПЦІВ У СОЛДАТИ

Світлина від Мій Липовець.

Під козацький марш 3 квітня проводжали липовчани 26 новобранців весняного призову до лав Збройних Сил України.

В цей день по-особливому урочисто лунав Гімн України до виконання якого долучилися всі присутні. Сонячного весняного дня, щоб провести хлопців зібрались представники влади, райвійськомату, батьки, рідні, друзі.

Привітала новобранців перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, вона зазначила, що дана подія - завжди хвилююча , для призовників вона знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків - викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. Бажаючи кожному здоров’я, відваги застерегла від необдуманих вчинків і побажала гідно і з гордістю нести звання українського вояки.

Голова районної ради Юрій Науменко з сумом повідомив, що вчора на сході України загинули двоє патріотів із Харківщини бійці батальйону «Донбас», кулеметниця Яна Червона та молодший сержант Олександр Мілютін.
Хвилиною мовчання всі вшанували пам’ять загиблих за єдність та цілісність України.

Голова районної ради Юрій Науменко підкреслив, що незабаром кожен з призовників вирушить у військову частину, туди, де кується військова дисципліна, де гартується дух нації , де стають справжніми чоловіками. У ці тривожні та нелегкі часи нашій Україні , як ніколи, потрібен надійний захист . Бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно . По-батьківськи він зауважив, що хвилювати батьків з дріб’язкових питань не варто, а ось телефонувати їм часто-просто необхідно. Всім побажав успіхів, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них завжди чекають батьки, рідні та дівчата.

Із напутніми словами звернувся до призовників військовий комісар, підполковник Віктор Чуба зазначивши , що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії придасть хлопцям впевненості, мужності та фізичного розвитку. Побажав батькам-терпіння, призовникам-мирного неба та рідної землі під ногами.

Впевнено та по суті від імені новобранців сказав своє вагоме слово призовник Андрій Педоренко :

-Не хвилюйтеся, ми будемо справно нести військову службу, а як треба буде стати на захист України - не підведемо, захистимо вас!

За доброю традицією,що склалася в районі, призовники отримали від керівників району пам’ятні практичні подарунки , які згодяться їм на службі.

До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися й солісти районного будинку культури. Працівник культури Євгенія Тетерук тепло й зворушливо вела культурну програму, підготовлену спеціально для земляків. Вона придала заходу святковості, урочистості. В залі у чудовому виконанні кращих співаків Липовеччини
Володимира Губрія, Руслани Гомонюк, Ярослава Пшиворського звучали українські пісні про батьків, родину, рідну Україну.

" Тримаючи долю в своїх руках, ми знаємо, чуєш, знаємо, ЩО вірно, а ЩО не так!: Добрий ранок, Україно!... " лунали в залі слова сучасної пісні у виконанні Ярослава Пшиворського.

На завершення зустрічі зробили світлини на згадку про подію. Далі хлопців запросили на засідання районної призовної комісії.

В добрий час і добру путь, дорогі нам діти!

 

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись