Проводжали хлопців у солдати...

Служба в Збройних Силах України– це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру.
Сьогодні липовчани урочисто проводжали призовників осінного призову 2019року на строкову службу .
Дана подія завжди хвилююча і водночас урочиста. Для призовників вона знаменна початком служби у Збройних Силах України, виконанням військового обов"язку, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
Цього сонячного осіннього дня у залі районної ради зібралися батьки, старшокласники, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Новобранців привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної Ради Юрій Науменко. Вони побажали юнакам доброго здоров’я, успіхів у несенні служби, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.
-Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме військова служба допоможе вам зміцнити свій дух і тіло, загартувати характер, це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги.
Із напутнім словом звернувся до призовників заступник районного військового комісара Олександр Биковський зазначивши, що ми проводжаємо найкращих призовників нашого району і керівникам району , працівникам військомату завжди приємно одержувати подяки із військових частин про відмінне несення військової служби липовчанами.
Від імені призовників перед присутніми виступив Влад Драпалюк. Він запевнив , що призовники з гідністю нестимуть звання липовчанина, не осоромлять районну громаду і куди б не направила Вітчизна , будуть чесно виконувати свій обов"язок, вірою і правдою служитимуть українському народові.

Керівники району від імені райдержадміністрації та районної ради вручили новобранцям пам"ятні сувеніри.
До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися працівники Липовецького районного будинку культури Влада Смаляна, Володимир Губрій, Юлія Мрценюк. Їх чудові пісні про родину, Україну, любов до рідної землі придали заходу неповторності та святковості.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.