ПРОЗВІТУВАЛИ ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ

За період з початку 2020 року, діяльність колективу Липовецького відділення поліції, в тому числі дільничних офіцерів поліції, була націлена на підвищення якості обслуговування населення, зміцнення довіри людей до Національної поліції. Ця мета в діяльності Липовецького ВП є пріоритетною.
До території обслуговування Липовецького ВП входить 59 населених пунктів, в т.ч. місто Липовець, смт.Турбів та 57 сіл. Серед сільських населених пунктів 10 відносяться до числа малих (менше 100 жителів), 41 — до середніх, 6 — до великих (від 1 тис. до 3 тис. жителів) це — Вахнівка, Зозів, Нова Прилука, Стара Прилука, Приборівка, Росоша.
Незважаючи на реформування правоохоронних органів та політичну ситуацію, яка склалася в державі, Національна поліція України виконує поставлені перед нею завдання та функції, а саме:
- забезпечення публічної безпеки і порядку;
- охорона прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;
- протидія злочинності;
- надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.
Співробітниками превентивної діяльності особисто виявлено та розкрито в поточному році 28 кримінальних правопорушень, із яких на даний час направлено до суду - 30 (з минулими роками). Виявлено 1435 адміністративних правопорушень, що були вчинені 932 особами.
З метою налагодження досконалого механізму взаємодії дільничних офіцерів поліції з працівниками інших служб щодо попередження та розкриття кримінальних правопорушень, підвищення обізнаності про стан оперативної обстановки на територіях обслуговування, належних партнерських стосунків між поліцією і населенням щодо профілактики правопорушень, проводяться профілактичні заходи із відвідування помешкань громадян дільничними офіцерами поліції. Під час ознайомлення населення з дільничними офіцерами, ними проводиться роз’яснювальна робота серед населення району щодо особистого захисту громадян, їх майна від протиправних посягань,розклеюються інформаційні листи, роздаються візитні картки та пам’ятки “Як не стати об’єктом злочинних зазіхань”, а також отримання інформації про осіб, які займаються самогоноварінням, зберіганням та розповсюдженням наркотичної сировини.

На території області почастішали випадки вчинення злочинів відносно жителів області як і відносно осіб похилого віку та їх майна.
За статистикою, значна частина таких протиправних діянь вчиняється приїжджими особами з інших регіонів. Поліцейські здійснюють всі необхідні заходи для посилення безпеки мешканців, однак, ефективність такої роботи зросте лише з Вашою допомогою.
Ваша пильність та обережність допоможе попередити можливі протиправні дії приїжджих осіб у вашому населеному пункті.
З цією метою поліцією впроваджується програма «Чужий», тобто, поява підозрілих незнайомців у вашому населеному пункті не має залишитися непоміченою.
Дільничні поліцейські Олександр Дажура та Дмитро Бондарчук звернулись із проханням -повідомляти органи місцевого самоврядування, дільничного офіцера поліції чи відділення поліції про появу непрошених гостей, які викликають будь-яку підозру.
Проводились зустрічі з командирами громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, наради з питань взаємодії поліції та громади (Community Policing) з громадськістю та вирішувалися шляхи поліпшення цієї роботи, за результатами яких розроблено спільні заходи щодо забезпечення правопорядку.
Літні самотні люди найчастіше стають жертвами злочинів. А чиясь уважність може врятувати їм життя.
Якщо ж до Вас чи Ваших сусідів завітали підозрілі особи, які представляються перевіряючими різних державних органів - не треба соромитись, а зателефонувати до організації, яку вони представляють, для того, аби переконатися, що ці особи справді там працюють.
Також одразу телефонуйте до поліції. Будь-яка інформація може допомогти поліцейським попередити вчинення правопорушення.
Як свідчить практика, досить часто злочинці, у разі підвищеної до них уваги, відмовляються від своїх намірів.
На жаль, проблема алкоголізму та пияцтва в районі залишається актуальною. Спиртне стимулює агресивність і сприяє сплеску негативних емоцій. Вживання алкоголю часто призводить до скоєння тяжких злочинів, конфліктів на побутовому ґрунті, грубих порушень громадського порядку, негативно позначається на вихованні молоді та дітей.
Тому, з метою посилення протидії вчиненню злочинів та правопорушень, проявам пияцтва та наркоманії суспільства, дільничні запропонували розглянути питання щодо заборони виїзної торгівлі алкоголем в місцях масового перебування людей на відпочинку, при проведенні культурно-масових та спортивно-масових заходів, а також переглянути питання про режим роботи торгівельних та розважальних закладів, які реалізовують слабоалкогольні та спиртні напої.
Гострим залишається питання злочинності у молодіжному середовищі, хоч і на території Липовецького району значно зменшилась кількість кримінальних правопорушень вчинених неповнолітніми, однак, дане питання залишається актуальним. Батьки, які неналежно виконують батьківські обов’язки будуть притягнені до адміністративної відповідальності, що передбачено ст. 184 КУпАП (за неналежне виконання покладених на них обов’язки), чи до кримінальної відповідальності, (ст. 166 КК України , злісне невиконання батьківських обов’язків).

Наша поліція стоїть на сторожі нашої безпеки. Кожне наше повідомлення не залишиться поза їх увагою. Тільки разом ми зможемо забезпечити правопорядок і спокій липівчан.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.