Публічний звіт першого заступника голови Липовецької районної державної адміністрації Дмитрів Ольги Володимирівни.

ЗВІТУВАЛА ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ЛИПОВЕЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРО РОБОТУ В 2019 РОЦІ
  В нижній залі районної ради зібрались запрошені на звіт керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, КП районної ради, районних підприємств, представники правоохоронних та фіскальних органів, ЗМІ, громадських та профспілкових організацій.Ольга Дмитрів зазначила, що більш детально із звітом можна ознайомитись на сайті райдержадміністрації і сказала, що в минулому році всі ланки (галузі) РАЙОНУ ПРАЦЮВАЛИ ЗЛАГОДЖЕНО І ЦІЛЕСПРЯМОВАНО, НА РЕЗУЛЬТАТ. Тому в районі відсутня заборгованість із виплати заробітної плати, завершено реформування первинної ланки медицини і т.і..         Більш детально зупинилась на реформуванні вторинної ланки, строки якого перенесено до 01 квітня цього року. В районі проживає 36 тисяч населення, кошти на реформу виділятимуться з цього розрахунку, але в пропорції : 60% від глобального бюджету та 40% зароблені за надані послуги. Чимало зроблено в КНП "Липовецька ЦРЛ" з того часу, як воно передане в комунальну власність району. Останнім часом, відповідно до норм , там обладнано прийомне відділення. Згадала, що там проводить свої семінарсько-оздоровчі заходи районна рада ветеранів (Левкович В.Ф.) . Ветерани висловлюють свої думки стосовно поліпшення медичного обслуговування, до яких дослухаються і головний лікар, і вузькі спеціалісти. Підмогою в роботі стали районна спілка ветеранів АТО ( Яремчук Ю.М.),Спілка ліквідаторів аварії на ЧАЕС (Сличук В.А.), воїнів-інтернаціоналістів ( (Сидоров Г.) Керівництво завжди дослухається до їх порад та пропозицій. Іще О.Дмитрів у своєму виступі закликала усіх присутніх не допустити нападків на медицину, особливо напередодні місцевих виборів, адже для реформування працівники галузі мають мати неабияку витримку, докласти максимальні зусилля і потребують від громадськості максимальної підтримки.
  Окремо зупинилась на бюджеті району, який (для порівняння) ще три роки тому планувався в сумі 39 млн. грн. , у цьому році вже 78 млн .грн. Його наповненню передувала спільна нелегка робота фіскальних органів, фінансового управління, управління економіки та окрема - з платниками, роботодавцями. Це і робота в напрямку легалізації робочих місць, підвищення рівня з/п.
  Цей рік буде не менш напруженим, адже країна перебуває у війні та складних етапах реформування. Мусимо працювати, не покладаючи рук. У січні бюджет району наповнений на 4, 5 млн. грн. Розхолоджуватись немає як, треба працювати.
   До звітуючої були поставлені питання стосовно наявності в районі програм підтримки воїнів АТО, патріотичного виховання молоді, забезпечення учасників АТО земельними ділянками, на які вона дала вичерпні відповіді.
   Голова районної ради Юрій Науменко висловив щиру вдячність першому заступнику за плідну співпрацю, розуміння , патріотичність і належно оцінив її роботу, як головного менеджера району.