РАЙОННА РАДА РОЗГЛЯНУЛА ПИТАННЯ

На засіданнях постійних комісій районної ради, яке провів голова , Юрій Науменко, депутати попередньо розглянули питання , що надійшли і будуть внесені до порядку денного
чергової, 35 сесії районної ради 7 скликання
10 липня 2020 року

Щодо внесення змін до рішення 29 сесії районної ради 7 скликання від 23 липня 2019 року № 467 "Про районну програму забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання вчинення ними повторних кримінальних правопорушень на 2019-2022 роки" інформував Сергій Пилипчук– начальник Липовецького районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області.
Депутати також розглянули питання про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 149 "Про Районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2017-2021 роки" (зі змінами), яке підготував Леонід Ламанов – головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації.
Постійна комісія із бюджетних питань розглянула наступне питання: Про розпорядження голови райдержадміністрації , з якого інформувала Людмила Заєць

Комісія із питань освіти, культури, духовного відродження , охорони здоров»я (голова Петро Прокопчук) розглянула питання щодо затвердження фінансового плану зі змінами КНП "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області на 2019 рік;

про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 2019 рік;

про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І квартал 2020 року.
З цих питань інформував Василь Бондар – директор КНП
Постійна комісія із питань комунального господарства , благоустрою, комплексного розвитку населених пунктів (голова Олександр Козачишин) приймала рішення щодо передачі автомобіля зі спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Липовецького району у комунальну власність Козинецької сільської ради;

про надання дозволу на списання майна, що перебуває на балансі КНП "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області;

про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад Липовецького району спеціалізованих легкових автомобілів зі спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області.
Про затвердження договорів оренди частин приміщень нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня", що є спільною власністю територіальних громад району. Інформували Василь Бондар,та Олександр Дмитрук.

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області на 2020 рік та

затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області за І квартал 2020 року
інформував Олександр Дмитрук – головний лікар КНП"Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області.

Про затвердження строкових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти Липовецького району інформувала Інна Косач– начальник відділу освіти Липовецької районної державної адміністрації.
Комісії розглянули також питання щодо переукладення контрактів із директорами комунальних некомерційних підприємств, загальноосвітніх шкіл, Центрів, що перебувають в комунальній власності громади ; земельні та ряд інших питань.
Депутати вирішили усі розглянуті питання рекомендувати до розгляду Президії районної ради.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.