РАЙОННА РАДА УКЛАЛА КОНТРАКТИ З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ

19 керівників закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад району сьогодні отримали контракти. Вручав документи голова районної Ради Юрій Науменко .

Контракти підписано на виконання пункту 3 розділу 10 «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України «Про повну загальну середню освіту», в якому йдеться, що до 1 липня 2020 року засновники комунальних закладів загальної середньої освіти, або уповноважені ними органи, зобов’язані припинити безстрокові трудові договори з керівниками таких закладів та одночасно, за їхньою згодою, укласти з ними трудові договори строком на шість років, а з керівниками, які отримують пенсію за віком – на один рік, без проведення конкурсу.

Наказом начальника відділу освіти Інни Косач від 13 квітня 2020 року №36 керівників закладів освіти району попереджено про переведення на контрактну форму трудового договору. Окремо, листом усіх попереджено про зміну істотних умов праці

Згідно з наказом, контракти укладено із 19 керівниками загальноосвітніх шкіл району, в т. ч. на 1 рік-6;
на 6 років-13.Голова районної ради привітав керівників і побажав миру, добра, успіхів у праці на нелегкій освітянській ниві.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.