Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Районна спілка працює

Нещодавно чотири сім"ї учасників бойових дій в АТО з Липовецького району взяли участь у заході відпочинку та психологічної реабілітації  , організованому керівником Громадської організації "Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району" Валентином Ковальським. Завдяки дружбі голів громадських організацій , що об"єднує і атовців Хмільницького та Липовецького районів, цей захід відбувся на території сусіднього нам району і залишив приємні позитивні враження у його учасників. 
В жовтні 2018 року в м. Яремче Івано-Франківської області відбувся Всеукраїнський форум ветеранів АТО «Проекти та ініціативи». Учасниками цієї комунікації виступили громадські організації з 21 області України, які розповіли про свої громадські ініціативи та соціальні проекти для учасників АТО. Серед присутніх на форумі був Валентин Ковальський із відповідальним секретарем Надією Сівохою.
Валентин Дмитрович поділився успішними моделями проекту щодо соціальної адаптації  учасників АТО та започаткування власної справи, розповів про створення і діяльність Центру фізичної та психологічної реабілітації учасників АТО в місті Хмільнику. Представники Хмільницької Спілки учасників АТО за нагоди поспілкувалися із активом громадських об’єднань України щодо налагодження взаємовигідної співпраці у вирішенні проблемних питань бійців та ветеранів бойових дій на Сході України. Таку результативну співпрацю було налагоджено із районною спілкою учасників АТО в Липовецькому районі, яку із часу заснування очолює депутат районної ради Юрій Яремчук. Голови обох спілок потоваришували ще з часу реєстрації громадських організацій. 
Проведений захід відбувся у рамках грантового проекту , написаного учасниками Хмільницької районної спілки. Скелелазіння, переправа бурхливою річкою, інші засоби релаксації та й просто відпочинок на природі справили гарне враження та надовго запам"яталися липовчанам -туристам, за що вони подякували організаторам.
Повернутись