Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Районна територіальна громада відзначила 25-річчя Незалежності України!

Районна територіальна громада відзначила 25-річчя Незалежності України!
Святковою ходою делегації від територіальних громад району вирушили до Меморіалу Слави, де відбуваються всі районні урочистості, заходи. На чолі колони в руках наших дітей вигравав яскравими барвами миру та хлібного колосся величезний прапор України.
За рішенням Громадської ради при голові райдержадміністрації ведуча надала право підняти прапор учаснику бойових дій в АТО , учителю, тренеру з боротьби, Василю Авраменку та учениці Турбівської ЗОШ , відмінниці навчання, переможниці олімпіад Інні Сидоренко. З особливим хвилювання липівчани виконали Гімн України.
З урочистими промовами перед земляками та гостями міста виступили очільники району Іван Демихін та Юрій Науменко. Керівники привітали усіх зі святом, поіменно згадали всіх полеглих липівчан у боротьбі за цілісність і незалежність держави, хвилиною мовчання всі вшанували їх пам"ять.
За спільним рішенням вручили нагороду "ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ЛИПОВЕЧЧИНОЮ" батькам нещодавно загиблого нашого земляка Олега ГРАБЧАКА. 
Почесними грамотами та грошовими нагородами відзначено кращих працівників галузей району та учасників бойових дій в АТО.
Далі святкові заходи продовжили учасники велопробігу до Дня народження Батьківщини, організованого ГО "VELOLAV". Відрадно , що наймолодшому учаснику велопробігу щойно виповнилось 3 роки, а найстаршому 55.

У величному святі взяли активну участь всі територіальні громади району. Світлини, які представили на огляд липівчанам клубні установи району, були одна краща іншої. Найкращі надбання подолян красувались на виставках: вишиванки, вироби прикладного мистецтва, гончарства, різьби по дереву. Зразки всі митецьких робіт наших предків, які процвітали на липовеччині минулого та позаминулого сторіччя! Наші діти мали можливість побачити і раритетні речі: полотняна сорочка вишита натуральними нитками, фарбована натуральними барвниками (18 ст.), перший фотоапарат 19ст.), кухонні приладдя: рогачі, лопата, ..... та ще багато чого цікавого.
Подих перехопило при огляді виставки - конкурсу дідухів, Кожна громада представила 2 і більше виставкових екземпляри. Такого різномаїття і польоту творчої фантазії варто пошукати!
А на чолі виставки, як і годиться - Герб України-тризуб, виготовлений із колосся нового врожаю, рекордного за всі роки Незалежності. На столах-рум"яні короваї , випечені майстринями до свята , а на чільному місці- виставка " ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ", присвячена тим, завдяки кому відбулось це свято. СЛАВА ГЕРОЯМ! УКРАЇНІ СЛАВА!

Повернутись