Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Районний етап обласного фестивалю, присвячений творчості Вільяма Шекспіра, відбувся у Липовці

" Бути чи не бути ?..."

В рамках обласного фестивалю, присвяченого творчості Вільяма Шекспіра, у актовій залі районної ради нещодавно відбувся районний етап фестивалю. Цей захід, організований районним методичним кабінетом відділу освіти Липовецької райдержадміністрації,проходив у районі вперше. У залі - то тут, то там зустрічались Офелії, Джульєтти, Дездемони, Ромео та інші герої безсмертних творів драматурга.

Відкрив районний фестиваль голова районної державної адміністрації Іван Демихін. Він побажав його учасникам перемоги у конкурсних читаннях та наголосив на актуальності вивчення англійської мови в контексті обраного Україною курсу на євроінтеграцію .

Конкурсанти, учні загальноосвітніх шкіл району, показали неабиякі здібності у знаннях англійської мови та творчості класика світової літератури. Всього взяли участь у фестивалі колективи та представники 18 загальноосвітніх шкіл району.

Журі конкурсу у складі учителів Мельник С.В., Решетар Н.Г., Герасименко М.І., Юрчук К.М. визначило переможців та висловило вдячність колегам за ґрунтовну підготовку дітей. 

Повернутись