Районний Фестиваль дитячої художньої творчості

Районний Фестиваль дитячої художньої творчості «Музичний зорепад» належить до тих заходів, який понад усе люблять липовчани. Він збирає найбільшу кількість шанувальників справжнього мистецтва у глядацькій залі районного будинку культури. Започаткував його у вигляді конкурсу близько 30 літ тому Павло Олександрович Оплаканський, самодіяльний поет і композитор. Мета фестивалю - виявлення талановитих дітей та розвиток пісенної творчості нашої Липовеччини . На перших порах він мав назву «Вранішня зоря», згодом назву змінили, та пам'ять про його засновника продовжує жити поміж нас.

Відкрили захід перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко. Вони привітали усіх зі святом, а учасникам побажали успіху у пісенному змаганні.Колориту та яскравого забарвлення Фестивалю надав своїми чудовими танцями зразковий танцювальний колектив «Зернятко», колективи «Краплинка» та «Радість» районного будинку культури (керівники Валентина Мельничук та Ірина Бубела).
Першою впевнено вийшла на сцену маленька учасниця Діанка Цвіткова, яка виконала гарну дитячу пісеньку про дощик, райдугу та гарний настрій.
Гостями фестивалю, були переможці та просто учасники конкурсу минулих років: Ярослав та Злата Герасимчуки, яких глядачі зустрічали теплими оплесками. Вони співали про гори, гуцулку Ксеню.
Авторитетне журі визначало переможців фестивалю!
По його завершенні відбудеться церемонія нагородження . Окрім грамот відділу культури та туризму діти отримають цінні подарунки та солодощі.
В сучасному культурному просторі України спостерігається динамічний розвиток фестивального руху. Мистецькі проекти, фестивалі, конкурси, різноманітні свята стали невід’ємною частиною сучасного культурно-мистецького життя. На відміну від окремих концертів чи виставок саме фестиваль надає можливість, поєднавши в єдиному просторі широку аудиторію, долучитися до мистецтва, сприйняти й оцінити його, а іноді, навіть, взяти участь в творчому процесі. Таким чином мистецтво стає ближчим і доступнішим для широкого загалу.

Гарний день, який розпочався ще зранку подарунками від св. Миколая, ще не завершився! Він сьогодні щедрий на «миколайчики», привітання, конкурси і змагання, і завершиться теж надзвичайно гарно-чудовим настроєм і приємною втомою від чудового свята дитячої пісні, що додає радості, надихає на добро, продовжує вік.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.