Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

РІЗДВЯНЕ ДИВО КРОКУЄ ЛИПОВЕЧЧИНОЮ!

З приходом Різдвяних свят на землю Липовецького краю всі очікують дива. Вже традиційно, вдев"яте, тут проходить Фестиваль української народної творчості "Різдвяне диво". Свої перші кроки він починає загальною ходою представників територіальних громад , яку очолюють керівники району, від приміщення районної ради та адміністрації. Чинно, супроводжуючи ходу різдвяними колядками та новорічними щедрівками, творчі колективи рухаються в напрямку районного будинку культури. Тут, на площі перед закладом культури, вже працюють виставки Різдвяних хлібів і калачів, дідухів, куті, празникових страв. Аматорські творчі колективи цього разу представили на дійстві 23 територіальні громади. 
ІХ районний фестиваль народної творчості відкрив Геннадій Терлецький, начальник відділу культури та туризму. ВІн привітав усіх із Новим роком та Різдвом Христовим і висловив щиру вдячність головам територіальних громад за співпрацю.З вітальними промовами перед учасниками великого дійства виступили перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко.Вітаючи усіх з РІздвом Христовим, керівники побажали миру, здоров"я, добра, здійснення задумів і щоб 2019 рік приніс нам перемогу. Вони згадали всіх, кому ми завдячуємо нинішнім святом , і побажали нашим захисникам мужності, витримки і стійкості.
Прозвучав безсмертний "ЩЕДРИК" Миколи Леонтовича у чудовому виконанні хору районного будинку культури....В рамках Фестивалю відбувались два конкурси: на краще оформлення столу з символом нового року і на кращу новорічну колядку. Тому керівники направились оглянути світлиці територіальних громад аби визначитись із переможцями. Не дивлячись на морозець, що міцнішав, учасники свята гідно представляли свої територіальні громади, віншували керівників, колядували й щедрували.
Визначитись із переможцями з кожним роком стає все важче. Наші липовчани настільки творчі і креативні, настільки енергійні, що інколи дивуєшся , що таке можливо! 
Усім колективам териоріальних громад оголошено подяки районної ради та райдержадміністрації. Серед переможців у номінації "Краще оформлення столу з символом нового року" - Скитківська громада, Вахнівська територіальна громада, Лукашівська, Зозівська, Трощанська сільські та Липовецька міська громади.
У номінації "Краща новорічна колядка" кращими стали  вокальний жіночий ансамбль "Хорошаночка",  вокальний жіночий колектив "Надвечір"я" Вахнівської територіальної громади, жіночий ансамбль "Деснянка" Сиваковецької громади, вокальний жіночий ансамбль Костянтинівського сільського будинку культури, вокальний жіночий ансамбль "Бричаночка". Окрім того, подяки оголошено народним аматорським колективам "Рідня" Козинецького СБК, "Війтівчанка", хоровому колетиву районного будинку культури, центральній районній бібліотеці. По врученні нагород всі влаштували під ялинкою загальний хоровод, зігрілись і одержали масу задоволення від свята.
Повернутись