Робоча нарада в Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області

28 січня 2020 під час робочої наради в Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області начальник ГУНП Юрій Педос довів наказ про кадрові зміни керівництва у 17 територіальних відділах та відділеннях поліції , в т. ч. і в Липовецькому.
У зв’язку зі службовою необхідністю відбулось наступне переміщення особового складу:

1. Погребищенське відділення поліції – Павло Дармограй (начальник Липовецького відділення поліції)

2. Липовецьке відділення поліції – Володимир Гавриш (начальник Погребищенського відділення поліції)

Цього ж дня, в актовій залі Липовецького відділення поліції, за участю представника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області начальника ВІОС ГУНП підполковника поліції Дмитра Руденка та голови Липовецької районної ради Юрія Науменка відбулось урочисте представлення нового керівника. Новим начальником Липовецького відділення поліції Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області став майор поліції Гавриш Володимир Володимирович, який пройшов шлях від дільничного інспектора міліції Погребищенського районного відділу Управління МВС України у Вінницькій області до начальника Погребищенського відділення поліції.
Володимир Гавриш пообіцяв, що під його керівництвом особовим складом Липовецького відділення поліції і надалі будуть докладатися зусилля для виконання покладених на них державою обов’язків щодо забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки й порядку на території району, а також підвищення рівня довіри місцевого населення до працівників поліції.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.