Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Для того, щоб медицина кардинально змінилась - треба кардинально змінити відношення до неї

Очільники району з робочим візитом побували у Липовецькій центральній районній лікарні, де спільно із головним лікарем Олександром Дмитруком провели зустріч із лікарями, завідувачами відділень під час якої вивчалась думка працівників медицини щодо поліпшення матеріальної бази медичної галузі та забезпечення медичним обладнанням кардіологічного, хірургічного, інших відділень, поліпшення якості обстеження мешканців району з метою надання невідкладної та кваліфікованої медичної допомоги. 

Як зазначив при зустрічі голова районної ради Юрій Науменко, сьогодні треба при відсутності державного фінансування галузі подумати про поліпшення матеріальної бази закладу, фінансування  на підсилення відділень з коштів районного бюджету в межах госпітального округу. Треба вивчати  питання страхової медицини, врахувати всі ризики та перспективи приєднання до округу, центром якого визначена Вінниця.

Голова наголосив, що здоров'я липівчан повинно бути на першому плані і при щоквартальному формуванні видатків з районного бюджету - значну частину коштів необхідно направляти на розвиток медицини.

Після спілкування із завідувачами відділень районної лікарні, лікарями  прийняли рішення про збільшення фінансування медицини. 

Для того, щоб медицина кардинально змінилась - треба кардинально змінити відношення до неї. Тому пріоритетом стратегії розвитку територіальної громади  району  на цей рік стане оснащення закладів медицини сучасним обладнанням. Керівники району твердо переконані, що  пропозиції щодо направлення значної частини коштів понадпланових надходжень на сферу медицини, одностайно підтримають і депутати районної ради.

Повернутись