Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Робочий тиждень розпочався нарадою керівників

Як вже ввійшло в традицію, за підсумками роботи за місяць керівники району провели  нараду на якій, окрім підведення підсумків роботи, накреслено плани на грудень цього року та обговорено заходи на  2019 рік. Перший заступник голови райдержадміністрації зосередила увагу присутніх на основних питаннях роботи: виконанні бюджету, роботи дорожної служби в умовах негоди, формуванні програм на наступний рік. Про об"єм виконаних робіт у сільському господарстві доповів Володимир Дужий, начальник управління  агропромислового розвитку. Він зазначив. що вал зерна в цьому році планувалось отримати в кількості 189 тис. тонн. Завдяки сприятливим цьогорічним погоднім умовам і урожайному року він склав 240 тис. тонн. Оранці на зяб підлягає 40400 га землі, станом на сьогодні піднято 36 тис. га , або 89% до плану. Управління АПР працює в даний час над прийманням документів щодо нарахування та надання населенню дотації щодо утримання ВРХ. Начальник Липовецького відділу держказначейства Лариса Ревацька інформувала про запровадження з 01.01.209 року  централізації видатків розпорядникам та одержувачам коштів місцевого бюджету . На виконання вимог постанови КМУ №816-р казначейське обслуговування розпорядження коштами повністю здійснюватиме через систему "клієнт-казначейство" (дистанційно). Вона зосередилась також на використанні субвенції соціально-економічного розвитку , назвала тих, хто використав повністю і хто використав її частково.Повідомила, що провадитимуться виплати по дітях війни , з виконання судових рішень, включно по грудень 2016 року. 
Про те, що виконання бюджету  району по власних  доходах  становить 107% повідомила начальник фінансового управління Людмила Заєць.19 бюджетних установ виконали річні плани. Надійшла субвенція на соціально-економічний рзвиток  в сумі 550 тис.грн. (на Липовецьку зош №1ім. В.Липківського для облаштування вбиральні); В сумі 300 тис. на придбання  інсуліну для хворих (Липовецька ЦРЛ) та 200 тис на первинну ланку медицини для придбання комп"ютерної техніки. По видатках всі бюджетні  установи  профінансовані в повному обсязі. В даний час управління працює  над незабезпеченою потребою в коштах на заробітну плату  в сільських закладах освіти та культури.
На питаннях роботи дорожньої служби в ускладнених погодніх умовах зупинився начальник філії "Липовець райавтодор" Петро Кицюк. Він запевнив, що посипковим матеріалом підприємство на зимовий період забезпечене. Головний лікар ветмедицини Сергій В"юник інформував про роботу управління, зокрема,  дослідження якості питної води, температурного режиму у ЗОШ школах та навчальних дошкільних установах. З метою запобіганню сказу тварин на території району, проводиться відстріл лисів. Начальник управління економіки Галина Поєдинок інформувала про роботу управління щодо складання проектів Програми соціально-економічного розвитку району на 2019 рік та Програми розвитку малого та середнього  бізнесу. Окрім того, звернула увагу на старт підготовки реалізації Програми  "Подільське село"  в с. Нападівка. Директор служби зайнятості Віталій Рудик повідомив, що на обліку служби перебуває 258 безробітних, 26 протягом року працевлаштовано, 21 мешканець району бере участь у громадських роботах.
Про стан справ у інших службах району доповіли їх начальники та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Підвели підсумки наради перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко. Вони зазначили, що незабаром відбудеться нарада щодо підготовки закладів та установ району до новорічних та Різдвяних свят, особливу увагу звернули на придбання дитячих подарунків. Також акцент зробили на стратегіях розвитку територіальних громад у 2019 році, плануванні роботи на наступний рік і відправлення гуманітарної допомоги в зону АТО нашим землякам , аби підняти їх бойовий дух та привітати з наступаючим святом Днем Збройних Сил України.
Повернутись